Warning: Illegal string offset 'template_file' in /home/art-metal.cz/art-metal.cz/mod/fgal/vendibrowser.class.php on line 104
Ocelové konstrukce, přístřešky, dřevo stavby - Produkty - Konstrukce
Navigace [ přeskočit navigaci ]

Pro skutečný zážitek potřebujete mít přehrávač flash player

Akce

Kované postele

Kované postele

od 15.000,- Kč


Aktuality a články

25.07.2013
Venkovní terasové zábradlí

Výroba kovového zinkovaného zábradlí s pletenou výplní na míru z bezpečnostní sítě.Konstrukce zábradlí je navržena, tak že síť pod madlem je v něm zapuštěná a v dolní příčné části je krajově volně ukončená. Síť je uchycena..

celý článek..
25.07.2013
Výroba pojezdové automatické brány 6m.

Kovaná brána pojezdová s automatickým pohonem CAME BX 78-SUPER a brankou s elektrickým otevíračem se skrytým spínačem pod některým z nýtů.Výrobek byl navržen na míru v jednoduchém a funkčním pojetí s osazením jednoduchým kovářským..

celý článek..
starší aktuality..

Konstrukce

Konstrukce

Projektujeme, vyrábíme a montujeme různé ocelové konstrukce jako jsou menší ocelové haly, parkovací i dveřní a okenní přístřešky, pochozí lávky, konstrukce mechanizmů a jiné.

Samozřejmostí je odborná konzultace, návrh řešení a zpracování i ve spolupráci s architektem, projektantem a statikem včetně zhotovení projektové dokumentace.

Výrobky dodáváme kompletní včetně všech součástí a služeb jako je zastřešení, opláštění, dodání oken a dveří, přeprava, drobné stavební práce, elektroinstalace klempířské a pokrývačské práce.

Vybrat si můžete z některých našich realizovaných produktů nebo vám rádi zhotovíme grafický návrh s cenovou nabídkou dle vašich požadavků a představ.Rychlý kontakt
Kontakt: Artmetal
Mob.: +420 737 729 585
E-mail:babtrend@email.cz