Warning: Illegal string offset 'template_file' in /home/art-metal.cz/art-metal.cz/mod/fgal/vendibrowser.class.php on line 104
Kované zábradlí, ocelové zábradlí - Produkty - Zábradlí
Navigace [ přeskočit navigaci ]

Pro skutečný zážitek potřebujete mít přehrávač flash player

Akce

Kované postele

Kované postele

od 15.000,- Kč


Aktuality a články

25.07.2013
Venkovní terasové zábradlí

Výroba kovového zinkovaného zábradlí s pletenou výplní na míru z bezpečnostní sítě.Konstrukce zábradlí je navržena, tak že síť pod madlem je v něm zapuštěná a v dolní příčné části je krajově volně ukončená. Síť je uchycena..

celý článek..
25.07.2013
Výroba pojezdové automatické brány 6m.

Kovaná brána pojezdová s automatickým pohonem CAME BX 78-SUPER a brankou s elektrickým otevíračem se skrytým spínačem pod některým z nýtů.Výrobek byl navržen na míru v jednoduchém a funkčním pojetí s osazením jednoduchým kovářským..

celý článek..
starší aktuality..

Zábradlí


Zábradlí

Projektujeme, vyrábíme, montujeme klasické a kované zábradlí pro vnitřní i vnější užití na rodinné domy, bytové domy a ostatní objekty.

Naše zábradlí slouží jako bezpečnostní a zároveň estetický doplněk schodišť, balkónů, teras, francouzských oken a jiných..

Tyto výrobky navrhujeme a vyrábíme v různém provedení konstrukce a výplně, podle potřeb a přání zákazníka.

Klasické zábradlí vyrábíme převážně z ocelových a nerezových profilů s výplní z ocelových, nerezových a litinových tyčí a profilů, dřevěných i plastových profilů ewerwood, bezpečnostních skel a děrovaných plechů Tahokov a Metall.

Vybrat si můžete z našich typových produktů nebo vám rádi zhotovíme grafický návrh s cenovou nabídkou dle vašich požadavků a představ.

Kované zábradlí navrhujeme formou kresby a vyrábíme převážně kovářským řemeslným zpracováním v jednoduchém moderním i stylovém pojetí v souladu s architekturou objektu.

Díky individuálnímu pojetí a především zpracování se každý tento výrobek stává originálem.

Základními rysy kovářsky zhotovených výrobků jsou například takto zhotovená konstrukční spojení dílů a dekorů pomocí nýtů, objímek, průvlaků a jiných prvků, které zároveň tvoří s ostatními dekory esteticky ucelený vzhled díla.

Takto zhotovený výrobek se nedá zaměnit s výrobkem, který je poskládán z běžných kupovaných hotových komponentů.Rychlý kontakt
Kontakt: Artmetal
Mob.: +420 737 729 585
E-mail:babtrend@email.cz